Yamaha HPH-MT5

Kód produktu: HPH-MT5 / ID: 246408
(2)

2.290 Kč1.892,56 Kč

Na skladě

Popis produktu

Špičková monitoringová sluchátka s uzavřenou konstrukcí Sluchátka jsou vybavena 40 mm měniči s cívkami CCAW, které nabízejí detailní zvukový přednes v kmitočtovém rozmezí od 20 Hz do 20 kHz. Díky uzavřené konstrukci a náušníkům, které pokrývají celé ucho je na vynikající úrovni i izolace sluchátek. Sluchátka jsou určeny pro studiovou práci a běžný poslech hudby, ale díky pohyblivým ramenům je možný i pohodlný poslech jedním uchem, který využijí zejména DJové. Sluchátka jsou vhodné i pro dlouhodobé použití díky nízké hmotnosti pouze 250g. Přenos zvuku zajistí kvalitní odnímatelný kabel s délkou 3m a konektorem TRS 3,5 mm. V balení je kromě sluchátek také přenosná taštička a adaptér pro konektory TRS 6,3 mm. Citlivost: 100 dB. Impedance: 51 Ohm. Barevné provedení: Black.
Yamaha

Podobné produkty

Recenze kupujúcich:

Zbynek P., 10. 1. 2019
Hrají jako výborně naladěný orchestr v této cenové relaci. Nové mají trochu více basů než by si zákazník možná představoval.

hodnocení:

Kincses G., 11. 9. 2018
Remek ár/érték arány. Nagyon nagy térben szól az egész, kristálytiszta picit flat hangzással, de a mély is remek. Minden kezdőnek/haladónak ajánlom.

hodnocení:
Recenze je v jiném jazyce.
Zobrazit