Marshall Major MKII Black

Kód produktu: MAJOR-MKII-BLK / ID: 220120
(66)

1.390 Kč1.148,76 Kč

Na skladě

Popis produktu

Kvalitní, studiové stereo sluchátka s uzavřenou a sklopnou konstrukcí. Disponují 40 mm měniči, citlivostí 99dB, impedancí 64Ohm nebo frekvenčním rozsahem 10Hz - 20kHz.

Kromě toho jsou vybaveny mikrofonem a dálkovým ovládáním pro mobilní telefony, odnímatelným kabelem, ergonomickou a robustní čelenkou, flexibilními, polstrovanými náušníky, dvěma 3,5mm konektory na obou stranách, díky čemuž si můžete zvolit pohodlnější variantu poslechu hudby, nebo možnost sdílení hudby pro dvou posluchačů. Vyrobeno s černou povrchovou úpravou.   

Marshall

Podobné produkty

Recenze kupujúcich:

David M., 9. 2. 2018
Zvukově rozhodně nejlepší sluchátka v dané cenové kategorii. Na velkou hlavu jsou ale velmi nepohodlná – já v nich se svou velikánskou kedlubnou vyzdím 2 hodiny a mám dost :-D Obecně rozhodně existují pohodlnější sluchátka, ale zvukově se jim žádná v podobné ceně nevyrovnají. I když vlastním Sennheiser HD 600 – občas si MM půjčím od své ženy, abych si užil jejich úžasnou dynamiku a vzdušnost.

hodnocení:

Jakub M., 18. 12. 2017
Po měsíci používání jsem stále přesvědčen, že v poměru cena/výkon jsem nemohl vybrat lépe. Nejsem žádný hudební znalec, takže nedokážu popsat jaký to má basy. výšky apod., ale uživatelský požitek je perfektní. Když bych měl uvést nějaké zápory, tak je to absence možnosti kontrolovat hlasitost. Na kabelu lze pouze, přepínat/zastavovat skldbu, přijímat a pokládat hovor, vyvolat SIRI (iPhone). Další velké plus, nyní je to mínus, že v balení není žádnej obal, stačil by i pytlík, ale za tu cenu se to dá zkousnou

hodnocení:
Načti další hodnocení